Szanowny gościu możesz zalogować się lub założyć konto.

Obrazy na szkle

Obrazy na szkle

zdjęcie na szkle

Czy to ciepło słońca, blask lampy lub migotanie świec, nasze szklane obrazy  przeznaczone są do przechwytywania chwil z Twojego życia. Proces, na poziomie molekularnym, przechwytuje i oddziela światło w pełnym spektrum tworząc portret wysokiej rozdzielczości, bogaty w kolory, który wydaje się promieniować od wewnątrz.


Obrazy na szkle to całkowicie nowy sposób drukowania i prezentacji obrazów czy zdjęć, drukowane na szkle w sposób nigdy wcześniej nie możliwy. Rezultatem jest portret wysokiej rozdzielczości, bogaty w kolory, ale nadal przezroczysty i dający niesamowity oraz wyjątkowy efekt.

Dlatego też z myślą o klientach wprowadziliśmy nowość w naszej ofercie.
Nadruk indywidualny zdjęć, grafik itp.
 

Zdjęcie nadrukowane na szybie od wewnętrznej strony, daje połysk i wrażenie głębi. Może z powodzeniem służyć jako dekoracja ścian w domu.

Na taflę szkła nanosimy nadruk fotograficzny wysokiej jakości. Można wykorzystać zdjęcia z różnych banków zdjęć jak np. fotolia, czy też własną grafikę na szkło, jak również pamiątkowe zdjęcia. Ważne aby miały ok, 300 dpi.

Obrazy na szkle są doskonałą dekoracją ścian w salonie, kuchni czy sypialni, jednak doskonale sprawdzą się także w  biurze oraz restauracji itp.

Jako że jest to nowość na rynku, mogą być wykorzystane jako oryginalny prezent.

Przykładowe realizacje.

Obrazy na szkle  obraz szklany

zdjecie na szkle  szklany obraz na ścianę