Szanowny gościu możesz zalogować się lub założyć konto.
Producent

PANELE SZKLANE pod wymiar

panele szklane w kuchniKuchnia to pomieszczenie, które znajduje się w każdym domu. Ma ona swoje przeznaczenie, które w pełni wykorzystują przede wszystkim kobiety, ale również mężczyźni. Kuchnia służy przygotowywaniu posiłków, a co za tym idzie w kuchni nie trudno o zabrudzenia na wszelkiego rodzaju powierzchniach, przede wszystkim podłodze czy ścianach. Warto zadbać o to, aby kuchnia była wykonana w dużej mierze z paneli szklanych, np przestrzeń między blatem, a wiszącymi szafkami.

Panele szklane pozwalają na łatwe i szybkie usuwanie zabrudzeń, oraz zapewniają nowoczesny wygląd temu ważnemu pomieszczeniu.

Oczywiście panele szklane z nadrukiem UV np. widok panoramy miasta na ścianietakie też posiadamy w swojej ofercie, jednakże warto również rozważyć fakt zaopatrzenia kuchni w płytki ścienne tak, aby odpryskujące jedzenie nie zabrudziło nam ścian. Kiedy jedzenie zacznie pryskać, tak jak na przykład gotująca się zupa czy smażone potrawy, a na ścianach znajdować się będą panele, wtedy żaden brud nie wytrąci nas z równowagi, gdyż ze szkła bez problemu go zetrzemy tak, że nie zostanie po nim żaden ślad nie martwiąc się o nadruk, który wykonany jest od wewnętrznej strony i zabezpieczony specjalnymi środkami.

Wyświetl: Lista / Tabela
Sortuj według:
Pokaż:
PANELE SZKLANE pod wymiar
DEKOR SZKLANY JABŁKO 30x20
DEKOR SZKLANY JABŁKO 30x20 Cena i termin realizacji ustalane indywidualnie po złożeniu zamówienia..
60.00zł
DEKOR SZKLANY KUCHNIA1 50x60
DEKOR SZKLANY KUCHNIA1 50x60 Cena i termin realizacji ustalane indywidualnie po złożeniu zam..
200.00zł
DEKOR SZKLANY KUCHNIA3 50x60
DEKOR SZKLANY KUCHNIA3 50x60 Cena i termin realizacji ustalane indywidualnie po złożeniu zamówien..
200.00zł
PANELE SZKLANE DO KUCHNI - NATURA
Panele szklane Nowością na polskim rynku, cieszącą się coraz większym zainteresowaniem są panele ..
100.00zł